Pulse (Theme) (1.0.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Logo settings
jv: Setingan logo
