Pulse (Theme) (1.0.1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Font
ru: Шрифт

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Medium
ru: Средний

en: Features
ru: Особенности

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: of
ru: из

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Logo settings
ru: Настройки логотипа

en: Close message
ru: Закрыть сообщение

en: Logo path
ru: Путь к логотипу

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Serif
ru: С засечками

en: Sans-serif
ru: Без засечек

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
