Pulse (Theme) (1.0.1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Font
sk: Písmo

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Medium
sk: Stredná

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: of
sk: z

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Logo settings
sk: Nastavenia loga

en: Logo path
sk: Cesta k logu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
