Pulse (Theme) (1.0.1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Page
tr: Sayfa

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Medium
tr: Orta

en: Features
tr: Özellikler

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: of
tr: /

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Logo settings
tr: Logo ayarları

en: Logo path
tr: Logo yolu

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Go to page @key
tr: @key. sayfaya git
