Pulse (Theme) (1.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Logo settings
ur: لوگو کی ترتیبات

en: Logo path
ur: لوگو کا پاتھ
