Pulse (Theme) (1.0.1) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Medium
ms: Sederhana

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
