Pulse (Theme) (1.0.1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Font
my: စာလုံး

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: of
my: ၏

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ

en: Logo settings
my: အမှတ်သင်္ကေတ အစီအမံများ

en: Logo path
my: အမှတ်သင်္ကေတ လမ်းကြောင်း
