Pulse (Theme) (1.0.1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Home
pt: Início

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Content
pt: Conteúdo

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Page
pt: Página

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Medium
pt: Médio

en: Next page
pt: Próxima página

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: of
pt: de

en: Pagination
pt: Paginação

en: Current page
pt: Página atual

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Logo settings
pt: Definições do logótipo

en: Logo path
pt: Caminho do logótipo
