Pulse (Theme) (1.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Logo settings
sr: Подешавање логоа

en: Logo path
sr: Путања до логоа
