Pulse (Theme) (1.0.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Content
te: సారము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Page
te: పేజీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట

en: Logo settings
te: చిహ్నం అమరికలు
