Purencool (5.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: page
af: bladsy

en: Articles
af: Artikels

en: On
af: Op

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker
