Purencool (5.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: page
be: старонка

en: Articles
be: Артыкулы

en: On
be: На

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full content
be: Усё змесціва
