Purencool (5.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
