Purencool (5.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
