Purencool (5.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: page
ca: pàgina

en: On
ca: Actiu

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Layout
ca: Disposició

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: Plain text
ca: Text pla

en: Video
ca: Vídeo

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Admin
ca: Administrador

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Stark settings
ca: Paràmetres del Stark

en: narrow
ca: estret

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
