Purencool (5.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: page
cs: stránka

en: Articles
cs: Články

en: On
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Admin
cs: Administrátor

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Stark settings
cs: Nastavení tématu Stark
