Purencool (5.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: page
et: leht

en: Articles
et: Artiklid

en: On
et: Sees

en: Image
et: Pilt

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Editor
et: Redaktor

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Admin
et: Administraator

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: All content
et: Kõik sisu

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Stark settings
et: Starki seaded

en: narrow
et: kitsas

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
