Purencool (5.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Content
is: Innihald

en: Text
is: Tekstur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
