Purencool (5.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
