Purencool (5.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
