Purencool (5.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
