Purencool (5.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Articles
az: Artikllər

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Editor
az: Redaktor

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full content
az: Tam məzmun
