Purencool (5.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: page
gl: páxina

en: Articles
gl: Artigos

en: On
gl: Activo

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: wide
gl: grosa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full content
gl: Contido completo

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
