Purencool (5.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Text
jv: Teks

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: wide
jv: āmbā

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full content
jv: Konten wutuh
