Purencool (5.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы
