Purencool (5.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: page
lv: lapa

en: Articles
lv: Raksti

en: On
lv: Aktīvs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: mobile
lv: mobilā

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: All content
lv: Viss saturs

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
