Purencool (5.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: page
mn: хуудас

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст
