Purencool (5.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: page
mr: पान

en: Articles
mr: लेख

en: On
mr: वर

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
