Purencool (5.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Articles
eo: Artikoloj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: wide
eo: larĝa
