Purencool (5.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: page
is: síða

en: Articles
is: Greinar

en: On
is: Virkjað

en: Image
is: Mynd

en: Text
is: Texti

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn
