Purencool (5.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
