Purencool (5.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Video
se: Filbma
