Purencool (5.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Text
sr: Текст

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: All content
sr: Сав садржај

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого
