Purencool (5.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: page
eu: orria

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Image
eu: Irudia

en: Text
eu: Testua

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Stark settings
eu: Stark ezarpenak
