Purencool (5.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: page
fi: sivu

en: Articles
fi: Artikkelit

en: Image
fi: Kuva

en: Text
fi: Teksti

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Page
fi: Sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Editor
fi: Editori

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: All content
fi: Kaikki sisältö

en: Base theme
fi: Perusteema

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Stark settings
fi: Stark asetukset

en: narrow
fi: kapea

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
