Purencool (5.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
