Purencool (5.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: page
te: పేజీ

en: Articles
te: వ్యాసాలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Page
te: పేజీ

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML
