Purencool (5.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Text
th: ข้อความ

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Video
th: วีดีโอ

en: Editor
th: แก้ไข

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: All content
th: เนื้อหาทั้งหมด

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
