Purencool (5.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Image
ast: Imaxe

en: Text
ast: Testu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Plain text
ast: Testu planu
