Purencool (5.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: page
ka: გვერდი

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი
