Purencool (5.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: page
ml: താൾ

en: Articles
ml: ലേഖനങ്ങൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
