Purencool (5.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: page
uk: сторінка

en: Articles
uk: Статті

en: Image
uk: Зображення

en: Text
uk: Текст

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Page
uk: Сторінка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Video
uk: Відео

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Editor
uk: Редактор

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Series
uk: Серіал

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Admin
uk: Адмін

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: wide
uk: широкий

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: All content
uk: Всі матеріали

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Stark settings
uk: Налаштування Stark

en: narrow
uk: вузький

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
