Purencool (5.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إرسال

en: Content
ar: المحتوى

en: page
ar: صفحة

en: Articles
ar: المقالات

en: On
ar: في

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: تخطيط

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: ميديا

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Domain
ar: النطاق

en: Video
ar: فيديو

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Editor
ar: محرر

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Status messages
ar: رسائل الحالة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
