Purencool (5.0.0-beta5) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Full content
bg: Пълно съдържание
