Purencool (5.0.0-beta5) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
