Purencool (5.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: page
he: דף

en: Articles
he: מאמרים

en: On
he: פעיל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Domain
he: דומיין

en: Video
he: וידאו

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Editor
he: עורך

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Admin
he: מנהל

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: All content
he: כל התכנים

en: Main page content
he: תוכן

en: Full content
he: תוכן מלא

en: article
he: מאמר

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
