Purencool (5.0.0-beta5) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: page
lt: puslapis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: On
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Domain
lt: Domenas

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Admin
lt: Adminas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: wide
lt: platus

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
