Purencool (5.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: page
nl: pagina

en: Articles
nl: Artikelen

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Domain
nl: Domein

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Editor
nl: Redacteur

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Stark settings
nl: Stark-instellingen

en: narrow
nl: smal

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
