Purencool (5.0.0-beta5) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: All content
ps: ټولې منځپانګې

en: narrow
ps: نری
