Purencool (5.0.0-beta5) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
